21.09.2020
Жовтневі подорожі в стилі «екзо»
Жовтневі подорожі в стилі «екзо»
Лімітована колекція туристичних напрямків може стати головною проблемою туроператорів цього зимового сезону, адже тільки Єгиптом чи Еміратами попит не задовільниш.

Жовтень принесе не тільки закінчення пляжного сезону на курортах Туреччини, принаймні на Егейському узбережжі, але й новий розклад авіаперевізників на зимовий період 2020-2021.
Отже, що цікавого слід очікувати туристам, що звикли подорожувати в "далеке літо" під час української зими? Аналізуємо пропозиції жовтня.

ЗАНЗИБАР
Рейси з Києва до далекої африканської Танзанії , а точніше до її автономної області - архіпелагу Занзибар, що складається з 75 островів, розпочнуться 24 жовтня. Польоти виконуватимуться двічі на тиждень, по середах та суботах, на літаках Boeing 737-900NG авіакомпанії SkyUp Airlines на замовлення туроператора Join Up ! з технічною посадкою в одному з аеропортів Єгипту (раніше це був Асуан).
Статус рейси чартерний, отже авіакомпанія не пропонуватиме квитки на своєму сайті. Їх можливо буде придбати на сайті туроператора Join Up! або у складі туристичного пакету.
Програма польотів розрахована до 17 березня 2021 року.
Covid-19 обмеження
Станом на 21 вересня Занзібар не вимагає ПЛР-тестів для громадян України, що перетинають кордон. Згідно останнього оновлення Танзанія (отже і Занзибар) потрапили до "червоної" зони укрїанського МОЗу. Таким чином, після поверення до України необхідно відбути 14-денну самоізоляцію або отримати негативний ПЛР-тест на коронавірус.
ДОМІНІКАНСЬКА РЕСПУБЛІКА
Цього року авіакомпанія AZUR air Ukraine знов виконуватиме програму чартерних рейсів до аеропорту Ла Романа, що у Домініканській рейспубліці. Прямі рейси з Києва на замовлення туроператора ANEX Tour розпочнуться з 16 жовтня та виконуватимуться на літаках Boeing 767-300ER з двома класами обслуговування - економічним та бізнес, двічі на тиждень, по вівторках та п'ятницях. Починаючи з 5 листопада авіакомпанія та туроператор додадуть ще одну частоту польотів на 10/11 днів.
Минулі роки квитки за маршрутом Київ - Ла Романа - Київ можливо було придбати виключно у складі турпакету. Чи зміниться ситуація цього року достеменно невідомо.
Програма польотів розрахована до 27 квітня 2021 року
Covid-19 обмеження
Станом на 21 вересня Домінікана не вимагає ПЛР-тестів для громадян України, що перетинають кордон. Пасажирам, що прибуватимуть до аеропорту Ла Романа вибірково будуть пропонувати зробити експрес-тести у разі виявлення відповідних симптомів. Крім того, Домініканська республіка знаходиться у так званому "зеленому" переліку країн, отже після повернення пасажири не матимуть жодних карантинних обмежень.
МАЛЬДІВСЬКІ ОСТРОВИ
Наразі єдиний острівний відпочинок в басейні Індійського океану, що буде доступний українцям у жовтні. Незважаючи на відсутність чартерних рейсів (заплановані на кінець грудня 2020), доволі різноманітним виглядають пропозиції регулярних перевізників. Вже сьогодні українці можуть скористатись спільними рейсами flydubai та Emirates, що виконуються щоденно з пересадкою в міжнародному аеропорту Дубай.
Починаючи з 1 жовтня дістатись з Києва та українських регіонів до Мальдів стане можливо завдяки рейсам Turkish Airlines з міжнародного аеропорту Стамбул до аеропорту Велана на Мале, , що виконуватимуться тричі на тиждень.
Нарешті, з 27 жовтня власні рейси Дубай - Мале розпочне виконувати авіакомпанія flydubai. Чотири рази на тиждень літаки Boeing 737-800NG зручно стикуватимуться в аеропорту Дубай та дозволятимуть пасажирам рейсів з Києва також дістатись Мальдівських островів.
Зимовий розклад регулярних перевізників діятиме до кінця березня 2021 року.
Covid-19 обмеження
Починаючи з 10 вересня Мальдіви вимагають наявність негативного ПЛР-тесту на коронавірус, що зроблено за 72 години до посадки у перший літак (з Києва). Правила розповсюджєується на всіх без винятку іноземних громадян у віці від 1 року. Крім того, наразі Мальдіви знаходяться у "червоної" зоні укрїанського МОЗу. Таким чином, після поверення до України необхідно відбути 14-денну самоізоляцію або отримати негативний ПДР-тест на коронавірус.
МЕКСИКА
З жовтня регулярні рейси до Канкуна планують авіакомпанії Lufthansa з Франкфурта (двічі на тиждень) та Turkish Airlines з Стамбула (чотири рази на тиждень). Зимовий розклад регулярних перевізників діятиме до кінця березня 2021 року. Варто відзначити, що на кінець грудня також заплановані чартерні рейси з Києва до Канкуну.
Covid-19 обмеження
Станом на 21 вересня Мексика не вимагає ПЛР-тестів для громадян України, що перетинають кордон та перебуває у так званому "зеленому" переліку країн, отже після повернення пасажири не матимуть жодних карантинних обмежень.
Маємо зазначити, що плани авіаперевізників можуть бути скореговані внаслідок запровадження країнами призначення епідеміологічних обмеженнь по відношенню до іноземних громадян чи власників паспортів певних країн. Саме тому у переліку жовтневих пропозицій відсутні чартерні програми до тайського острова Пхукет та курорту Варадеро, що на Кубі, які анонсовані туроператором ANEX Tour спільно з авіакомпанією AZUR air Ukraine. Адже станом на сьогодні шанси щодо відкриття цих напрямків для іноземних туристів невеликі....але залишаються. 
ПОДІЛИТИСЯ: