11.09.2020
Завжди на зв язку під час перельоту з послугою Super Wi Fi від Qatar Airways
Завжди на зв язку під час перельоту з послугою Super Wi Fi від Qatar Airways
Qatar Airways відзначає запуск послуги високошвидкісного Інтернету «Super Wi-Fi» на борту уже 100 відповідно оснащеного авіалайнера; з цією послугою пасажири мають можливість залишатись на зв’язку з близькими, друзями та колегами протягом перельоту.

Сотий лайнер авіакомпанії з активованою послугою «Super Wi-Fi» забезпечує Qatar Airways позицію лідера за кількістю літаків оснащених високошвидкісним інтернет зв’язком на борту при перельотах в Азію, на Близький Схід та до Північної Африки.

Авіалайнер Airbus A350-900 з бортовим номером A7-ALC став 100 літаком у флоті авіакомпанії, що оснащений високошвидкісним широкосмуговим доступом до Інтернету Super Wi-Fi, який використовує відзначену численними нагородами технологію GX Aviation від глобального провайдера мобільного супутникового зв’язку, Inmarsat. Завдяки послузі, запропонованій на бортах літаків флоту авіакомпанії, з 2018 року мільйони пасажирів отримали можливість користуватись Інтернетом, перевіряти новини та спілкуватись у соціальних медіа, переглядати відео та інше під час перельоту.

Пасажири рейсів Qatar Airways, які виконуються літаками оснащеними GX Aviation, можуть отримати до однієї години безкоштовного доступу до послуги Super Wi-Fi, а також можливість придбати дану послугу на весь час польоту.

ПОДІЛИТИСЯ: