31.05.2020
Завтра стартує віртуальний Arabian Travel Market
Завтра стартує віртуальний Arabian Travel Market
Після двох невдалих спроб провести традиційний формат Arabian Travel Market у зв'язку з карантинними обмеженнями по всьому світові, найважливіша подія туристичної галузі Близького Сходу відбудеться віртуально та стартує вже найближчого понеділка.
Arabian Travel Market 2020 Virtual відбудеться з 1 по 3 червня під гаслом "Нові рішення у новому світі". Цьогорічний ATM Virtual сфокусується на головних трендах, можливостях та викликах, які безпосередньо пов'язані з пандемією COVID-19 та її впливом на туристичну галузь світу та передусім регіону Близького Сходу. Під час робочих днів заходу дистанційно відбуватимуться вебінари, конференції, круглі столи та зустрічі віч-на-віч. Станом на сьогодні  для участі у заходах ATM Virtual зареєструвались більше 12 тисяч учасників з 148 країн світу.
"Зараз дуже важливою є необхідність залишатися у безпеці, але при цьому знаходити шляхи аби ефективно продовжувати свій бізнес. Під час ATM Virtual ми прагнемо створити для професіоналів туристичної галузі ті ж самі сприятливі умови для комунікації онлайн, які вони незабаром матимуть наживо" - кажуть організатори ATM Virtual.
Протягом 3-х робочих днів ATM Virtual більшість екзебіторів, що мали презентаційні стенди на Arabian Travel Market 2020, отримають можливість провести 30-ти хвилинні відеозустрічі з зареєстрованими байерами , а всі бажаючі зможуть відвідати численні вебінари, конференції та круглі столи в режимі live.
Цікаво, якщо цей кейс онлайн виставки матиме успіх, чи не стане це першим кроком до глобального переформатування туристичних оффлайн маркетплейсів у віртуальні.
  
ПОДІЛИТИСЯ: