26.01.2021
Загреб - найчистіша європейська столиця для проживання
Загреб - найчистіша європейська столиця для проживання
Загреб займає перше місце за рейтингами користувачів на провідних платформах бронювання, Airbnb та Booking.com, відповідно до недавнього дослідження чистоти житла в європейських столицях. Деякі з рецензентів описують своє перебування в столиці Хорватії як «бездоганно чисте».

З огляду на те, що через пандемію вимоги до гігієни під час подорожей стали ще суворішими, було проведено опитування на основі оцінок користувачів платформ бронювання житла: Airbnb, Booking.com та Tripadvisor. Опитування опубліковане британським порталом ShowersToYou.co.uk і засноване на середній оцінці чистоти житла в популярних столицях Європи. У загальному рейтингу 20 найчистіших місць в Європі Загреб посів третє місце із середнім рейтингом 4,740, поступившись лише Лісабону з 4,792 та Празі з майже таким самим рейтингом, що й Загреб, 4,741.
«Ми були дійсно щасливі, коли побачили це опитування, і ми дуже задоволені результатом. В часи, в які ми живемо, гігієна стала особливо важливою, а аспекти здоров'я під час перебування в місці призначення стали одним з основних принципів просування на міжнародному туристичному ринку. Ми дуже раді, що ці оцінки були дані кінцевими користувачами платформ Airbnb.com, Booking.com і Tripadvisor, що надає додаткового авторитету Загребу як безпечному та екологічно чистому курорту. Я хотіла би скористатися цією можливістю, аби привітати загребських постачальників гостинності з цим видатним результатом », - каже директорка Туристичного Співтовариства міста Загреба пані Мартіна Біненфелд.
Крім того, Загреб отримав найціннішу нагороду на фестивалі туристичних фільмів у Боснії і Герцеговині 2020 року, який проводився онлайн в Сараєво. Нагорода - «Краща культура і спадщина», і Туристичне Товариство міста Загреба отримало її за фільм «Загреб любить тебе». Нагадаємо, що це фільм, який відходить від традиційних рекламних роликів, він був знятий у березні минулого року, коли на наше місто обрушилися відразу дві катастрофи - пандемія і землетрус. Цей фільм також став центральним елементом всеосяжної кампанії #ZagrebLovesYou, і це п'ята нагорода, яку Туристичне Товариство міста Загреба отримало за нього трохи більше ніж за півроку.
ПОДІЛИТИСЯ: