24.10.2020
З Києва до Занзібару - перший пішов, інші готуються
З Києва до Занзібару - перший пішов, інші готуються
Відсьогодні авіакомпанія SkyUp Airlines розпочала виконання чартерної програми до острову Занзібар, що є складовою частиною Танзанії та розташований посеред Індійського океану.

О першій годині ночі літак Boeing 737-900NG з 215 пасажирами на борту відправився у свій перший рейс до Занзібару та, здійснивши технічну посадку в єгипетському Луксорі, о 10.50 за місцевим часом прибув до міжнародного аеропорту Абейд Амані Каруме.

З кінця жовтня до кінця грудня SkyUp Airlines виконуватиме рейс з Києва до Занзібару двічі на тиждень, а починаючи з 25 грудня - чотири рази на тиждень. Квитки на рейс в обидва боки можливо придбати на сайті авіакомпанії, а туристичний пакет обслуговуння - в уповноважених турагенціях.

Зважаючи на лімітований вибір пляжних напрямків цього зимового сезону, острівний відпочинок на Занзібарі набирає популярності. Окрім чартера від SkyUp Airlines, дістатись острову у Східній Африці також можливо регулярними рейсами flydubai (через Дубай, двічі на тиждень, з 25 жовтня) , Turkish Airlines (через Стамбул, тричі на тиждень, з 01 грудня), KLM - Royal Dutch Airlines (через Амстердам, двічи на тиждень, з 10 грудня) та Qatar Airways (через Доху, чотири рази на тиждень, з 18 грудня).

Нагадаємо, що Занзібар не вимагає від громадян України наявність ПЛР-тесту при перетині кордону, туристична віза видається в аеропорту по прибуттю за $50. Станом на сьогодні Танзанія (отже і Занзібар) перебувають у так званому "зеленому" переліку країн українського МОЗ, отже після повернення з відпочинку самоізоляція не потрібна.
ПОДІЛИТИСЯ: