28.04.2020
WTM змінює дати трьох глобальних заходів
WTM змінює дати трьох глобальних заходів
Компанія Reed Travel Exhibitions - світовий лідер з організації туристичних виставкових заходів, повідомила про зміни дат проведення трьох своїх глобальних тревел-шоу, що входять до портфоліо World Travel Market : WTM Latin America, Arabian Travel Market та Africa Travel Week, що складається з WTM Africa та International Luxury Travel Market Africa. 
Згідно прес-релізу компанії, який оприлюднено 28 квітня, дати проведення заходів, що мали відбутись навесні цього року, змінено у зв'язку з поширенням пандемії коронавірусу.
В першу чергу мова йде про Arabian Travel Market, що мав відбутись у Дубаї з 19 по 22 квітня 2020, згодом перенесений на кінець червня, але вимушено скасований. Нові дати шоу - 16 - 19 травня 2021, місце проведення незмінне - Dubai World Trade Centre.
Даніель Куртіс, директор ATM прокоментував цьогорічне скасування найбільшого виставкого заходу на Близькому Сході : "Ми дякуємо за підтримку всіх наших партнерів, учасників та відвідувачів, що підтримали нас та допомогли прийняти єдине правильне рішення про перенесення Arabian Travel Market на наступний рік. Зважаючи на важливість цієї події для розвитку туристичної галузі регіону, ми запровадили дистанційний захід під назвою ATM Virtual Event, що відбудеться в період з 01 по 03 червня 2020 та включатиме серію вебінарів, онлайн конференцій, зустрічей один на один та багато іншого".  
WTM Latin America 2020, що мало відбутись з 31 березня по 02 квітня, наразі перенесено на осінь цього року та пройде з 20 по 22 жовтня в Expo Center Norte у бразильському Сан Паоло.
Щодо Africa Travel Week, до якого включено два заходи - WTM Africa та International Luxury Travel Market Africa, цього року, нажаль, не відбудеться. Тревел шоу, що було заплановано на 2-8 квітня 2020, пройде в Південно-Африканському Кейптауні наступного року, а місцем проведенням визначено Cape Town International Convention Centre.

Клауд Бланк, директор заходів, що проводяться на різних континентах світу під брендом WTM, звернувся до партнерів : "Ми обов'язково зустрінимось на заходах WTM найближчим часом. В очікуванні цього моменту, ми оголошуємо про створення нового порталу WTM Global Hub, що має на меті полегшити контакти між професіоналами світової туристичної індустрії.  

 

 

 

ПОДІЛИТИСЯ: