24.09.2020
Wizz Air запускає інтерактивну мапу планування подорожей
Wizz Air запускає інтерактивну мапу планування подорожей
Угорський лоукост-перевізник Wizz Air , запустила мапу планування подорожей - новий інструмент пошуку на вебсайті, що постійно оновлюється та розроблений, аби допомогти пасажирам визначити, рейсами за якими напрямками в мережі WIZZ вони можуть користуватися в конкретний момент. Крім того, функція дозволяє отримати інформацію щодо чинних обмежень на подорожі, пов'язаних з коронавірусом.

У ці непевні часи пасажири можуть розраховувати на мапу планування подорожей Wizz Air, щоб перевірити, рейси за якими маршрутами виконуються, та дізнатися про відповідні правила за допомогою системи кольорового маркування. Щоб скористатися мапою, потрібно натиснути на бажаний аеропорт вильоту іпотім вибрати один із доступних пунктів призначення в мережі WIZZ. Країни та аеропорти мають кольорове кодування залежно від обмежень: зелений означає, що обмежень на в'їзд в країну повітряним транспортом немає; жовтий сигналізує про те, що діють часткові обмеження (тест / карантин / місце проживання) для в'їзду в країну, а червоний - що чинною є повна або часткова заборона на в'їзд до країни повітряним транспортом.

Для отримання додаткової інформації про правила подорожей необхідно натиснути на конкретні маршрути, щоб перейти на сторінку з відповідною інформацією та посиланнями на вебсайти місцевих органів влади, корисні сторінки про подорожі та обов’язкові форми перед відправленням, які потрібно заповнити (якщо такі є).

Мапа планування подорожей оновлюється щодня о 18:00 за центральноєвропейським часом, але Wizz Air рекомендує пасажирам повторно перевіряти вимоги до в'їзду перед відправленням, оскільки вони можуть змінюватися щодня. Крім того, авіакомпанія завжди заохочує своїх пасажирів придбати послугу WIZZ Flex для власної впевненості. Завдяки можливості додати WIZZ Flex до бронювання, пасажири, у разі зміни обставин чи бажання обрати іншу дату/маршрут для подорожі, можуть змінити бронювання квитка на будь-який інший рейс WIZZ. Додатковий рівень захисту бронювання пасажирів - гарантія спокою у нинішні часи невизначеності.

ПОДІЛИТИСЯ: