14.06.2019
Wizz Air визнано найекологічнішою авіакомпанією
Wizz Air визнано найекологічнішою авіакомпанією
Wizz Air, одна з авіакомпаній Європи, які найшвидше розвиваються, та найбільший лоу-кост авіаперевізник у Центральній і Східній Європі, сьогодні повідомила, що її виконання перельотів забезпечує найнижчий рівень викидів CO2 з розрахунку на одного пасажира серед авіакомпаній-конкурентів. З показником викидів 56,5 г CO2 з розрахунку на пасажиро-кілометр у травні 2019 року Wizz Air отримала звання авіакомпанії з найменшим впливом на навколишнє середовище з розрахунку на одного пасажира. Більше того, авіакомпанія активно вживає заходів щодо включення показників таких викидів до своєї місячної статистики, що додає прозорості і дозволяє пасажирам володіти інформацією для прийняття відповідальних рішень.
Флот Wizz Air складається із літаків Airbus A320, A321ceo та A321neo, середній вік яких 4,7 років і які є найсучаснішими в авіагалузі. Протягом минулих років спостерігалася тенденція до зниження показника викидів CO2 Wizz Air на пасажиро-кілометр і в травні 2019 р. такі показники зменшилися на 4,4% у порівнянні з минулим роком. А завдяки замовленим 250 літакам A321neo протягом наступних 10 років WIZZ буде продовжувати підвищувати свою ефективність і результативність з подальшим зниженням впливу на навколишнє середовище на майже 1/3 на кожного пасажира.
Авіалайнери A320neo та інші літаки цього сімейства стали лідерами у впровадженні останніх технологій, включно з новим поколінням двигунів і еталонним дизайном салон, і забезпечують 20% економії витрат на пальне. Виконання перельотів повітряними суднами A321neo з меншим рівнем шуму майже на 50% у порівнянні з літаками попередніх поколінь також приносить користь навколишньому середовищу. Введення в експлуатацію двигунів Pratt and Whitney‘s GTF на початку 2016 року забезпечило зменшення викидів оксидів азоту на 50%.
Джозеф Вараді (József Váradi), Генеральний директор Wizz Air повідомив: «Головна мета Wizz Air – дарувати свободу завдяки доступним подорожам, і ми пишаємося, що маємо можливість це робити, підтримуючи стійкий розвиток. Для нас бути відповідальною авіакомпанією і гарантувати стійкий розвиток у майбутньому для наступних поколінь не є участю у перегонах. Сьогодні, забезпечуючи найнижчий у галузі рівень викидів CO2 з розрахунку на пасажиро-кілометр, Wizz Air вже стала найбільш екологічним вибором, який може зробити пасажир у галузі авіаперевезень. Перед собою ми поставили амбітні цілі зменшити вплив на навколишнє середовище шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій і на третину – рівень викидів CO2 на одного пасажира до 2030 року. Літаки A321neo авіакомпанії Wizz Air, які вміщують 239 пасажирів в однокласовому компоновуванні і які оснащені двигунами з редукторним турборвентиляторними двигунами Pratt і Whitney, сьогодні є екологічно найчистішими та найбезпечнішими технологічними розробками».
ПОДІЛИТИСЯ: