08.05.2019
Wizz Air визнана авіакомпанією року - Air Transport Awards
Wizz Air визнана авіакомпанією року - Air Transport Awards
Wizz Air, найбільша лоу-кост авіакомпанія в Центральній і Східній Європі, рада повідомити про те, що отримала звання «Авіакомпанії 2019 року» від Air Transport Awards, престижної міжнародної премії в галузі авіаційного транспорту. Винагороду вручили Стівену Джонсу (Stephen Jones), заступнику віце-президента і керуючого директора Wizz Air Hungary під час церемонії нагородження Air Transport Awards в Екалі, Греції.
Подія Air Transport Awards проводиться у партнерстві з авіатранспортною організацією Hermes - Air Transport Organisation і компанією ATN - Air Transport News. До складу журі увійшли одні з найбільш видатних представників галузі, а саме:
• Генрік Гололей, генеральний директор Єврокомісії з мобільності і транспорту
• Джеф Пул, генеральний директор CANSO
• Роберт Дейлон, віце-президент Hermes - Air Transport Organisation
• Чарльз Шлюмбергер, провідний спеціаліст у галузі повітряного транспорту, Всесвітній Банк

Під час церемонії нагородження Стівен Джонс, заступник віце-президента і керуючий директор Wizz Air Hungary повідомив: «Сьогодні ми відзначаємо ще одну важливу подію для Wizz Air і раді бути визнаними «Авіакомпанією 2019 року». Ця винагорода є результатом відданої роботи нашої чудової команди WIZZ, лояльності і довіри пасажирів, а також підтримки наших партнерів. Wizz Air побудувала свій бізнес навколо простої мети – зробити авіаперельоти доступними для всіх, а життя і світ навколо нас – кращими завдяки новим можливостям подорожувати. Ця винагорода ще раз підтверджує, що ми на правильному шляху. У майбутньому Wizz Air і далі буде покращувати рівень обслуговування своїх клієнтів, пропонувати нові інноваційні рішення і робити життя кожного кращим завдяки доступним подорожам».

Д-р Костас Ятроу, президент Air Transport Awards 2019 прокоментував: «Air Transport Awards стала визначною подією в галузі завдяки відданій роботі організацій і окремих людей в авіаційному секторі. Адже важливо визнавати і нагороджувати кращих з кращих, відзначаючи їхнє лідерство».
ПОДІЛИТИСЯ: