11.02.2021
Wizz Air сповіщатиме пасажирів про зміну вартості квитків
Wizz Air сповіщатиме пасажирів про зміну вартості квитків
Угорський лоукост Wizz Air запровадив нову функцію у своєму мобільному застосунку - сповіщення про ціни (price alert). Про це повідомляє прес-служба авіакомпанії.

Wizz Air представила нову функцію у своєму мобільному застосунку, завдяки якій пасажири WIZZ зможуть отримувати сповіщення про ціни на рейси. За допомогою цього оновлення зареєстровані користувачі тепер можуть встановлювати функцію отримання сповіщень про ціни на п’ять рейсів, у бронюванні яких вони зацікавлені.

Ця нова функція буде автоматично повідомляти пасажирам про підвищення або зниження цін на квитки. Відтак, мандрівники зможуть швидко здійснити бронювання у разі, якщо ціни почнуть раптово підніматися, або ж скористатися їхнім зниженням.
Для налаштування функції сповіщень про ціни необхідно завантажити безкоштовний мобільний застосунок Wizz Air, увійти у свій обліковий запис, знайти відповідний рейс, а потім увімкнути „сповіщення про ціни”. Вони надсилаються один раз на день за допомогою push-сповіщення та автоматично видаляються, коли відстежуваний рейс виконується. 
Пауліна Госк (Paulina Gosk), менеджер з корпоративних комунікацій Wizz Air, зауважила: «Ми у WIZZ розуміємо, що пасажири шукають доступні рейси під час планування своїх подорожей. Саме тому авіакомпанія завжди прагне пропонувати найнижчі тарифи в галузі. Функція сповіщення про ціни є уособленням цього прагнення та дозволяє пасажирам отримувати інформацію про найкращі пропозиції від Wizz Air безпосередньо на своїх смартфонах. Ми знаємо, що мандрівники мріють про планування відпусток за кордоном, коли це стане можливим. Авіакомпанія запустила нову функцію сповіщення про ціни, аби бути впевненою, що пасажири отримають найкращі можливості для подорожей».
ПОДІЛИТИСЯ: