12.12.2019
Wizz Air анонсувала створення авіакомпанії в Абу-Дабі
Wizz Air анонсувала створення авіакомпанії в Абу-Дабі
Wizz Air , провідний лоу-кост авіаперевізник у Центральній і Східній Європі, сьогодні оголосила про досягнення принципової угоди щодо заснування Wizz Air Abu Dhabi в Об’єднаних Арабських Еміратах у партнерстві з Abu Dhabi Development Holding Company PJSC. Це перша для Wizz Air авіакомпанія, яка буде створена за межами Європи.
Передбачається, що Wizz Air Abu Dhabi буде створена як спільна компанія, й очікується, що вона розпочне свою діяльність у другій половині 2020 року. Авіакомпанія зосередиться на відкритті маршрутів на тих ринках, де Wizz Air вже представлена і має високі показники, а саме у Центральній, Східній та Західній Європі, а також на Індійському субконтиненті, Близькому Сході і в Африці в довгостроковій перспективі. Wizz Air вважає, що запуск роботи по-справжньому ультра лоу-кост авіакомпанії в Абу-Дабі сприятиме подальшому його зростанню як культурного та туристичного напрямку світового рівня. 
Авіапарк Wizz Air Abu Dhabi складатиметься з літаків Airbus A321neo, найефективнішого у світі вузькофюзеляжного повітряного судна, і авіакомпанія отримає доступ до ринків із загальною кількістю 5 мільярдів клієнтів по всій Європі та за її межами. Wizz Air Abu Dhabi пропонуватиме своїм пасажирам високоякісні авіаперевезення, що виконуватимуться одними з найекологічніших літаків – головний принцип, яким керується авіакомпанія.
Джозеф Вараді (József Váradi), Генеральний директор Wizz Air, зазначив: «Ми пишаємося тим, що наша перша авіакомпанія, яку створимо за межами Європи, буде саме в Абу-Дабі, столиці ОАЕ. Знання місцевого ринку ПАТ «Холдингова компанія Абу-Дабі Девелопмент» (ADDH), а також підтримка й навігація на новому ринку є безцінними для WIZZ і сприятимуть успішному розвитку нової лоу-кост авіакомпанії."

Нагадаємо, що в середині жовтня про створення бюджетної авіакомпанії Air Arabia Abu Dhabi повідомив арабський лоукост перевізник Air Arabia.
ПОДІЛИТИСЯ: