06.08.2019
Wizz Air анонсувала сім нових маршрутів з Одеси та Львова
Wizz Air анонсувала сім нових маршрутів з Одеси та Львова
Wizz Air, одна з авіакомпаній Європи, що найшвидше розвиваються, і провідний лоу-кост авіаперевізник в Україні, сьогодні рада повідомити про шість нових маршрутів з Міжнародного аеропорту «Одеса» до Будапешта в Угорщині; Берліна Шенефельд у Німеччині; Гданська, Вроцлава, Катовіце в Польщі; та Братислави у Словаччині; а також про новий напрямок з Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького до Ларнаки на Кіпрі. Рейси за новими маршрутами авіакомпанія почне виконувати вже у жовтні-листопаді цього року.  
Додаючи Одесу до своєї маршрутної мережі, Wizz Air продовжує розширювати та інвестувати у діяльність в Україні. Завдяки новим сполученням з цього міста до Будапешта, Гданська, Вроцлава, Катовіце, Берліна і Братислави WIZZ відкриває пасажирам південної України можливість відправитись у подорож до Європи, обираючи з-поміж 4 різних країн. Це може бути мандрівка до чарівного Будапешта з його відомими термальними купальнями і насиченим нічним життям або до динамічної і трендової столиці Німеччини, Берліна, з його багатою культурною спадщиною. А пасажири Львова можуть продовжити собі літо і відправитися до сонячної Ларнаки, чарівного середземноморського міста.
Завдяки новим оголошеним сполученням з Одеси і Львова Wizz Air зараз пропонує перельоти з України за 53 маршрутами до 13 європейських країн. Авіакомпанія продовжує надавати українським пасажирам доступні можливості для подорожей, сприяючи розвитку місцевої економіки і стимулюючи локальний ринок праці в авіаційному та туристичному секторах. Протягом перших 7 місяців 2019 року WIZZ перевезла 1,3 мільйони пасажирів на своїх українських лоу-кост маршрутах, що майже вдвічі більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та робить Wizz Air найбільшим лоу-кост авіаперевізником в Україні.
Пауліна Госк, менеджер з корпоративних комунікацій компанії Wizz Air повідомила:
”Сьогодні ми відзначаємо важливу подію, додаючи четвертий аеропорт до маршрутної лоу-кост мережі Wizz Air в Україні і пропонуючи 7 нових напрямків з Одеси і Львова. Відтепер завдяки зручному розкладу рейсів WIZZ і цінам від 429 грн*, наші українські пасажири можуть з легкістю відправитися у подорож з Одеси за такими популярними маршрутами як Будапешт, Берлін, Братислава, Краків, Гданськ або Вроцлав, а львівські мандрівники мають нове сполучення до красивого і теплого Кіпру. Wizz Air ще раз підкреслює свою прихильність Україні, продовжуючи і далі стимулювати розвиток місцевої економіки, авіації і туризму та пропонуючи перельоти за 53 маршрутами до 13 європейських країн з чотирьох українських аеропортів у Києві, Одесі, Львові і Харкові."
ПОДІЛИТИСЯ: