06.12.2019
Wizz Air : епоха олдскульних подорожей закінчилась
Wizz Air : епоха олдскульних подорожей закінчилась
Wizz Air, найекологічніша авіакомпанія Європи та провідний лоу-кост авіаперевізник у Центральній і Східній Європі, закликає традиційні авіакомпанії не виконувати рейси тривалістю менше п’яти годин з вільними місцями у бізнес-класі.
Бізнес-клас має бути заборонений для всіх короткотривалих рейсів. Адже рівень викидів вуглецю на цих пасажирів удвічі перевищує той, що витрачається під час перевезення пасажирів економ-класу, і галузь страждає від такої неефективної моделі роботи. Необхідність переосмислення підходів як ніколи актуальна. Wizz Air закликає інші авіакомпанії зобов’язатися повністю заборонити подорожі бізнес-класом на рейсах, що тривають менше п’яти годин. Епоха традиційних авіаподорожей бізнес-класом закінчилася.

Wizz Air наразі забезпечує найнижчий рівень викидів CO2 з розрахунку на одного пасажира серед авіакомпаній-конкурентів з показником викидів 56,5 г CO2 – за результатами жовтня 2019 р. В основі ультра лоу-кост бізнес-моделі WIZZ – високий коефіцієнт зайнятості пасажирських крісел (95% у першій половині 2020 р.) та компактне планування салону, що роблять переліт екологічно безпечним, а викиди CO2 з розрахунку на пасажира – мінімальними.  
Wizz Air прагне розширювати свій авіапарк найсучаснішими літаками сімейства Airbus neo і зробила замовлення 268 найефективніших у світі вузькофюзеляжних літаків. Безпрецедентна економія пального та чудова аеродинаміка найновішого повітряного судна WIZZ, десяток реалізованих ініціатив з експлуатаційної ефективності, найлегші матеріали, що використовуються в салоні, та виконання рейсів всередині мережі, що дозволяє уникнути зайвих рейсів з пересадками, роблять нашу діяльність справді екологічно безпечною та ефективною. Середній вік нинішнього флоту авіакомпанії - 4,5 роки, що є одним із наймолодших у світі. Відтак, Wizz Air є авіакомпанією з найменшим впливом на навколишнє середовище в Європі з розрахунку на одного пасажира.
ПОДІЛИТИСЯ: