27.06.2020
Windrose виконала свій перший рейс на літаку ATR 72-600
Windrose виконала свій перший рейс на літаку ATR 72-600
Фото : Юра Танчин
Авіакомпанія Windrose отримала свій перший турбогвинтовий літак ATR 72-600 для виконання програми внутрішньоукраїнських рейсів - повідомляє прес-служба перевізника.

Літак з бортовим номером UR-RWA прибув 25 червня до столичному аеропорту Бориспіль з польского міста Бидгощ, де він був пофарбований у ліврею української авіакомпанії. До цього літак протягом 6 років перебував у флоті малайзійської авіакомпанії Firefly, яка згідно реєстру повітряних суден, була першим його експлуатантом.

Максимальна дальність польоту на літаках цього типа становить 1300 км, кількість пасажирів в однокласовій компоновці - 72, крісла розташовані у два ряди, по 2 у кожному.

Вже сьогодні , 27 червня, в аеропорту "Бориспіль" відбулась офіційна презентація нового літака ATR 72-600, а о 10.30 він відлетів у свій перший комерційний рейс до Одеси.

Найближчим часом авіакомпанія Windrose планує поповнити свій парк ще одним літаком ATR 72-600 для виконання внутрішньоукраїнських рейсів. 
Нагадаємо, що з 15 червня авіакомпанія Windrose розпочала програму внутрішньоукраїнських рейсів між Києвом та 5 містами України - Львовом, Дніпром, Харковом, Одесою та Миколаєвом. Завдяки гнучкому розкладу, пасажири протягом дня можуть дістатись з одного регіонального аеропорту до іншого зі зручним стикуванням у столичному аеропорту "Бориспіль".
 
 
ПОДІЛИТИСЯ: