02.06.2020
Windrose скоригувала розклад внутрішніх рейсів у червні
Windrose скоригувала розклад внутрішніх рейсів у червні
Авіакомпанія Windrose внесла певні зміни до розкладу своїх українських маршрутів у другій половині червня. Про це повідомляє прес-служба перевізника.

Починаючи з 15 червня, дня відновлення авіаційного сполучення в Україні, авіакомпанія Windrose, як і планувала, розпочне виконання програми внутрішніх рейсів, але з певними змінами у розкладі.
Перші рейси з Києва до Одеси, Дніпра та Харкова будуть виконані 15 червня, наступного дня авіакомпанія з'єднає столицю зі Львовом. До кінця червня рейси до Харкова та Львова виконуватимуться щоденно, а до Дніпра та Одеси - двічі на день. У липні в планах перевізника збільшити частоту існуючих рейсів, а також з 15 липня розпочати виконання рейсів за маршрутом Київ - Миколаїв.
На внутрішніх маршрутах Windrose планувала експлуатацію реактивних літаків Embraer-145 та турбогвинтових ATR 72-600, але у зв'язку з пандемією коронавірусу та скасованим авіасполученням не змогла отримати останні вчасно. Отже до моменту отримання двох літаків ATR 72-600, що вже пофарбовано у ліврею Windrose, перевізник задіятиме на українських маршрутах лише літак Embraer-145.
Раніше повідомлялось, що Windrose запровадила проїзний квиток на свої українські маршрути.
ПОДІЛИТИСЯ: