04.07.2020
Windrose розпочинає виконання чартерів до Хорватії
Windrose розпочинає виконання чартерів до Хорватії
Авіакомпанія Windrose успішно виконала перший чартерний рейс з України до Хорватії. Сьогодні о 12.40 літак Airbus 321 відправився з Борисполя до аеропорту Пула.
"Знову літаком до Хорватії. Щойно 206 українців рейсом Windrose прибули до Пули. Легкий переліт, швидке проходження контролю. Бо - до гостинної Хорватії" - про це у своїму твіттер-аккаунті написав Посол України в Хорватії Василь Кирилич.
Нагадаємо, що незважаючи на спільне рішення країн-членів ЄС щодо невідкриття зовнішніх кордонів для деяких третіх країн, в тому числі й для України, починаючи з 01 липня, Хорватія дозволила відновлення авіасполучення та короткочасні візити українців з туристичною метою за наявності підтвердження резервації з об'єкту розміщення.

Станом на сьогодні Хорватія входить до трьох напрямків для відпочинку українців (разом з Туреччиною та Албанією), що не потребують жодних епідеміологічних обмежень ані по прибуттю , ані при поверененні додому.

Нагадаємо, що починаючи з 05 липня Windrose розпочне виконання чартерної програми з Києва до ще одного хорватського міста Спліт.
ПОДІЛИТИСЯ: