10.07.2020
Windrose пропонує авіаквитки до Хорватії з Києва та регіонів
Windrose пропонує авіаквитки до Хорватії з Києва та регіонів
Авіакомпанія Windrose відкрила продаж авіаквитків на рейси до троьх аеропортів Хорватії - повідомляє прес-служба перевізника.

Починаючи з 4 липня авіакомпанія розпочала виконання прямих рейсів зі столичного аеропорту "Бориспіль" до трьох хорватських аеропортів :

Рейс 7W 763/764 Київ - Спліт виконується щонеділі, а з 23.07 додадуться ще дві частоти - по вівторках та четвергах.
Рейс 7W 771/772 Київ - Пула виконується щосуботи, а з 14.07 додадуться ще дві частоти - по вівторках та четвергах.
Нарешті, після багаторічної паузи, з 17 липня відновлюється маршрут з Києва до Дубровника, рейс 7W 741/742 виконуватиметься щоп'ятниці.

Авіаквитки вже доступні на сайті авіакомпанії. Крім того, регіональні пасажири також можуть скористатись мережею внутрішніх маршрутів Windrose та забронювати квиток до Хорватії з вильотом із аеропортів Дніпра, Одеси, Львова, Харкова чи Миколаїва , маючи зручне та нетривале стикування у столичному "Борисполі".
Нагадаємо, що Хорватія єдина з країн ЄС дозволила в'їзд українців з туристичною метою після 1 липня без жодних санітарних обмежень. Крім того, після повернення до України пасажири не потребують 14-денної самоізоляції чи ПЛР-тесту на коронавірус, адже за епідеміологічними показниками Хорватія перебуває у так званій "зеленій зоні".
ПОДІЛИТИСЯ: