26.10.2020
Windrose продовжує відкривати українцям Балкани
Windrose продовжує відкривати українцям Балкани
Фото : Юра Танчин
Зважаючи на невизначенність щодо відкриття країн ЄС , цієї зими варто очікувати на появу нових авіамаршрутів з Києва до Балканських країн, що дозвляють українцям подорожувати без суттєвих перешкод.
 
Нещодавно українська авіакомпанія Windrose, яка останнім часом активно розвиває регулярні маршрути до Балканських країн, оголосила про початок виконання програми рейсів до столиці Чорногорії, міста Подгориця, починаючи з 1 грудня. Перевізник планує виконувати рейси двічі на тиждень, по вівторках та суботах, на літаках Embraer 145 та ATR 72-600.

Про свої наміри виконувати рейси між чорногорською та українською столицями також заявила авіакомпанія Montenegro Airlines. За інформацією представників чорногорського перевізника рейс до Києва стане часткою зимового розкладу . Але станом на сьогодні квитки за маршрутом Подгориця - Київ не доступні для бронювання на сайті авіакомпанії.
Не виключено, що вже анонсований українською авіакомпанією маршрут стане рейсом спільної експлуатації , де Windrose виступатиме оперуючим (фактичним) перевізником. Малоймовірно, що в зимовий період напрямок до столиці Чорногорії матиме достатній попит для оперування рейсів двох окремих авіакомпаній.

Окрім рейсу до Подгориці, на початок грудня Windrose планує відкриття нових рейсів до Скоп'є (Північна Македонія), з 6 грудня, двічі на тиждень та до Белграда (Сербія), з 7 грудня, двічі на тиждень.
Також нагадаємо, що з 4 жовтня авіакомпанія розпочала виконання рейсів до столиці Хорватії - міста Загреб.


ПОДІЛИТИСЯ: