03.06.2020
Внутрішні авіарейси : святкова Одеса від МАУ та акційні квитки від Windrose
Внутрішні авіарейси : святкова Одеса від МАУ та акційні квитки від Windrose
Сьогоднішнім рішенням Кабінет Міністрів України дозволив відновити внутрішнє авіаційне сполучення вже  найближчої п'ятниці. Перевізники відреагували миттєво.
Авіакомпанія МАУ, враховуючи три святкових дні з нагоди Трійці, запропонувала скористатись рейсами між Києвом та Одесою.
Перший після тривалої перерви внутрішній рейс авіакомпанія виконає 05 червня о 19.00 з Борисполя на літаку Boeing 737-800, а наступного дня - о 10.00. Зворотні рейси з Одеси до столичного аеропорту заплановані на вечір 08 та ранок 09 червня відповідно.
Вартість квитка в один бік становить 1514 грн в економічному класі та 4022 грн в бізнес класі, квитки доступні на сайті перевізника.
Авіакомпанія Windrose вирішила не форсувати події та дотримується затвердженої раніше дати початку польотів містами України. Рейси з Києва до чотирьох українських аеропортів розпочнуться 15 та 16 червня.
Відсьогодні перевізник анонсував акційну вартість квитків на будь-який український маршрут на період літньої навігації, тобто до 24 жовтня включно. За умови придбання до 15 червня, вартість квитка становитиме 500 грн в один бік, незалежно від маршруту.
Квитки за акційною ціною також доступні на сайті авіакомпанії та скоріш за все будуть в обмеженій кількості
ПОДІЛИТИСЯ: