07.10.2020
Варадеро відкривається, але чартер з Києва не відбудеться
Варадеро відкривається, але чартер з Києва не відбудеться
Починаючи з 15 жовтня популярний кубинський курорт Варадеро готується приймати іноземних туристів - таку заяву оприлюднило міністерство туризма країни (MINTUR).

Міжнародний аеропорт ім. Хуана Гуальберто Гомеса готовий відновити всі операції у відповідності до затверджених протоколів безпеки, повідомляє Prenta Latina.

Варадеро планують відкривати для іноземців поступово : на першому етапі будуть відкриті лише готелі категорії 4* та 5*, туристам будуть доступні морські прогулянки та екскурсійна програма в рамках певних туристичних зон.
Задля безпеки іноземних гостей та персоналу всі платежі проводитимуться лише за допомогою кредитних карток , а медичні бригади будуть присутні у кожному готелі Варадеро - зазначає MINTUR.

Курорти Куби почали поступово скасовувати карантинні обмеження з липня. Спочатку відкрились готелі на Кайо-Коко, Кайо-Гільєрмо та Кайо-Крус, а першими іноземними гостями були туристи з Канади. Після відкриття курортів Варадеро та Ольгин варто очікувати на відновлення іноземного туризма у Гавані, починаючи з 1 листопада.

Станом на сьогодні епідеміологічні правила в'їзду на Кубу доволі демократичні : карантинний період для іноземців не діє, а тести на Covid-19 безкоштовно роблять по прибуттю. Серед вимог для мандрівників - наявність страхового полісу, який покриває витрати на лікування коронавірусу.

Нажаль, через невизначеність щодо відкриття країни для іноземного туризма, чартерна програма AZUR air Ukraine з Києва до Варадеро, яка мала розпочатись з кінця жовтня, скасована. Отже дістатись кубинського курорту можливо лише стикувальними регулярними рейсами.  
ПОДІЛИТИСЯ: