31.01.2020
В Україну розпочне літати Dreamliner
В Україну розпочне літати Dreamliner
Авіакомпанія Qatar Airways, "Краща авіакомпанія світу 2019 року" за версією Skytrax, стане першою , яка виконуватиме регулярні рейси до України типом літака Boeing 787 Dreamliner.
Це станеться вже з 29 березня 2020 року, відтоді регулярні рейси QR 295/QR 296 на маршруті Київ-Доха виконуватимуться на далекомагістральному надсучасному літаку Boeing 787 Dreamliner .
Виконання рейсів із Києва на Boeing 787 Dreamliner дозволить ще більшій кількості пасажирів зручно спланувати ділові подорожі та відпочинок, як в Катарі, так і у понад 160 популярних напрямках в Австралії, Азії, Америці та Африці.

Рейси на маршруті Київ - Доха виконуватимуться на літаках Boeing 787 Dreamliner з бізнес та економічним класами обслуговування: 22 місць бізнес-класу та 232 місця в економ класі.
Схема розташування крісел економкласу 3+3+3 з кроком від 30 до 31 дюйма. Пасажири бізнес класу мають вільний доступ до проходу, що забезпечується схемою розташування крісел 1+2+1. Крісла розкладаються у повноцінне горизонтальне ліжко з довжиною спального місця близько 2 метрів. Для пасажирів бізнес-класу Авіакомпанія пропонує дизайнерські спальні набори, косметичні набори для подорожі від BRICS та спецільно розроблений одяг для сну від the White Company.

Про мистецтво перельоту з Boeing 787 Dreamliner Авіакомпанії Qatar Airways
Дизайн салону з арочною стелею, заглиблені екстра-великі верхні багажні полички, які забезпечують достатньо місця для розміщення ручної поклажі, створюють відчуття простору.
Великі ілюмінатори дають можливість насолоджуватись вражаючими краєвидами всім пасажирам, а також забезпечують вдосталь природного світла. Електронне регулювання ступеня затемнення та світлодіодне освітлення повного спектру створять настрій та допоможуть пристосуватися до зміни часових поясів.
Підтримання у салоні літака тиску, характерного для низької висоти, і рівня вологості повітря забезпечить переліт без відчуття втоми.

Смарт-датчики технології плавного перельоту Smoother Ride визначають турбулентність і автоматично налаштовують регулювання поверхонь, що також підвищує рівень комфорту потягом перельоту.
Окрім того, Boeing 787 оснащено інноваційною мультимедійною системою розваг з сенсорним екраном та зручним доступом до понад 4000 опцій розваг та системою Oryx One Communications з можливістю використання мобільного зв’язку та Wi-Fi на борту.

Раніше стало відомо, що Qatar Airways подовжить термін дії програми для трансферних пасажирів Discover Doha до кінця 2020 року
ПОДІЛИТИСЯ: