11.06.2021
В Україну прибув перший регулярний рейс із Саудівської Аравії
В Україну прибув перший регулярний рейс із Саудівської Аравії
Сьогодні надвечір в міжнародному аеропорту "Бориспіль" зустрічали екзотичного гостя - свій перший регулярний рейс до Києва виконала авіакомпанія Flynas.

Лоукост із Саудівської Аравії, дочка місцевої Saudi Airways, сьогодні виконав історичний рейс , поєднавши столиці двох країн. Літак Airbus 320 , що прибув з Ер-Ріада до Києва , зустріли в головному аеропорту країни традиційної водяною веселкою.

Flynas виконуватиме рейси до Києва на регулярній основі щоденно протягом літнього періоду та в першу чергу розраховує на пасажирів, що прибуватимуть cіз Саудівської Аравії до України. В планах перевізника збільшити частоту виконання рейсів до двох щодня, а також, за наявності попиту, розширити географію польотів, додавши інші аеропорти Саудівської Аравії та України.
Нагадаємо, що нещодавнім рішенням українського уряду для громадян Саудівської Аравії було запроваджено безвізовий режим з Україною. Стосовно карантинних обмежень, на пасажирів, що прибуватимуть з Ер-Ріада, розповсюджуватимуться загальні правила щодо перетину кордону іноземцями : наявність сертификату про вакцинацію, або експрес-тест на визначення антигену SARS-Cov-2 (RAT) , або негативний ПЛР-тест, що зроблений не раніше 72 годин до прибуття.
Відтепер Україна має пряме регулярне авіасполучення з трьома країнами Перської Затоки : Об'єднаними Арабськит Еміратами, Катаром та Саудівською Аравією.
ПОДІЛИТИСЯ: