26.11.2019
В столиці ОАЕ відкривається новий готель бренду W
В столиці ОАЕ відкривається новий готель бренду W
Компанія W Hotels Worldwide, яка є частиною Marriott International Inc., оголосила про довгоочікуваний дебют бренду W в столицы ОАЕ, що супроводжуватиметься відкриттям готелю W Abu Dhabi - Yas Island. Відкритий в епіцентрі розваг Абу-Дабі, новий готель є єдиним у світі, що розташований над трасою Формула-1 та знаходиться у безпосередній близькості з тематичними парками Ferrari World, Warner Bros World Abu Dhabi, аквапарком Yas Waterfront та крупнішим торговельним центром столиці - Yas Mall. 
"Прибуття бренду W в Абу-Дабі символізує новий етап як для готельного бренду, так і для столиці. Віддаючи належне сутності та духу міста, новий готель створить унікальну, сучасну та стильну атомосферу для відпочинку" - зазначив Ентоні Інгхем, бренд-директор W Hotels Worldwide.
Вражаючі 499 номерів готелю з панорманими вікнами на всю висоту приміщення, дозволять насолодитись чудовими краєвидами Yas Marina.
Готель W Abu Dhabi - Yas Island стілює авторську філософію бренду "work hard, play hard" ("Зробив справуу - відпочивай по повній") з низкою заходів, що спрямовані на зарядження енергією, в тому числі щоденні тренування , здорове харчування та спортивні пригоди.
Детальна інформація про готель за посиланням
ПОДІЛИТИСЯ: