30.03.2020
В SkyUp надали коментар щодо ситуації з пасажирами спецрейсів Доха - Київ
В SkyUp надали коментар щодо ситуації з пасажирами спецрейсів Доха - Київ
На позачерговому засіданні 29 березня Постановою № 241 Уряд затвердив рішення про направлення осіб, які відвідували країни/регіони з місцевою передачею вірусу в громаді, на обов’язкову 14-денну обсервацію у спеціалізованих закладах після перетину державного кордону.
Авіакомпанія отримала відповідне розпорядження повідомити про це рішення пасажирів рейсів PQ398 та PQ396. До вильоту із Дохи усі пасажири отримали інформацію.
Після прибуття до аеропорту «Бориспіль» ні члени екіпажів, ні представники авіакомпанії не вживали жодних заходів, щоб утримувати пасажирів у літаках.
В авіакомпанії наголошують, що перевізник виконав свою роботу — доставив пасажирів з пункту вильоту до пункту прильоту. Екіпажі залишалися на борту літаків після прильоту весь час разом з пасажирами.
"Екіпажі погодилися виконати ці рейси, незважаючи на тиск, стрес та ризики для здоров’я, пов’язані з поточною епідемічною ситуацією. Ми безмежно вдячні нашим пілотам та бортпровідникам за їхні людяність, відданість своїй справі та витримку", - підсумовують у прес-службі SkyUp Airlines.
ПОДІЛИТИСЯ: