20.06.2020
В оновленому розкладі Turkish Airlines наявні українські маршрути
В оновленому розкладі Turkish Airlines наявні українські маршрути
Авіакомпанія Turkish Airlines планує відновити відразу три українських маршрути , починаючи з 01 липня - ця інформація відображається в оновленому розкладі на сайті перевізника.

Отже, як обіцяли офіційні особи обох держав, з 01 липня відновлюється не лише чартерне, але й регулярне авіасполучення між Україною та Туреччиною. На сайті флагманського турецького перевізника Turkish Airlines відображаються рейси з аеропорту Стамбул відразу до трьох укранських міст, починаючи з 01 липня.

Рейси Стамбул - Київ (Бориспіль) - Київ виконуватимуться 10 разів на тижденьСтамбул - Одеса - Стамбул - щоденно, а рейс до Львова - 5 разів на тиждень. За усіма українськими маршрутами турецький перевізник застосовуватиме реверсивний розклад : в деякі дні рейси відбуватимуться вранці, в деякі - ввечері.

Нагадаємо, що до початку пандемії, Turkish Airlines також виконували регулярні рейси з Стамбула до Харкова, Запоріжжя та Херсона. Інформації щодо відновлення цих маршрутів наразі немає.
Головна новина : на рейсах до/з української столиці Turkish Airlines заявила новий літак Boeing 787 Dreamliner. До цього жодна з авіакомпаній, які літають в Україну, не використовували цей літак для своїх регулярних рейсів.
ПОДІЛИТИСЯ: