27.02.2020
В аеропорту Київ відкрито благодійну фотовиставку
В аеропорту Київ відкрито благодійну фотовиставку
Від сьогодні і до 10 березня в Терміналі «А» Міжнародного аеропорту «Київ» відбувається благодійна фотовиставка “З чистого листа”, яка є унікальним спільним проектом благодійної ініціативи “Місто Добра” і фотографа Даші Тендітної.
На світлинах - діти з дитячих будинків, а також підопічні кризового центру Місто Добра - мами з дітьми, яким вдалось своєчасно допомогти та врятувати від перебування в інтернаті.
Головною метою виставки є привернення уваги суспільства до проблеми соціального сирітства, а також акцентування на цінності сімейного виховання дітей, збір коштів для продовження будівництва кризового центру для жінок з дітьми “Місто Добра” в Чернівцях.
Ці надзвичайні світлини та історії не залишать пасажирів і співробітників аеропорту байдужими.
За допомогою QR-кода, що розміщений під фотокартинами, можна переказати кошти для продовження будівництва кризового центру для жінок з дітьми “Місто Добра”.
«Під час зйомок цього проекту я зрозуміла, що більшість жінок, які опинились на межі втрати батьківських прав, самі є вихованками інтернатів. Адже нині система працює таким чином, що від них швидше заберуть дітей, ніж допоможуть впоратись із життєвими труднощами. Ми хочемо розірвати це коло», - говорить авторка фотопроекту Даша Тендітна.
В Україні понад 100 тис. дітей перебуває в інтернатах. У 90% цих дітей є біологічні батьки. Бідність, відсутність належних умов проживання, насильство у сім'ях - основні передумови розлучення дітей із найріднішими.
Фотопроект демонструє, що всі ці фактори не є причинами для сирітства, часом все, що потрібно для збереження сім’ї - це своєчасна допомога та підтримка родини. Таку підтримку надають матерям та дітям у кризовому центрі «Місто Добра». Протягом трьох років існування тут вже допомогли 200 сім’ям. Проект "Місто Добра" є повністю благодійним і існує виключно на пожертви небайдужих людей і бізнесу.
ПОДІЛИТИСЯ: