15.05.2020
Відновлення міжнародного авіасполучення розпочнуть з чартерних рейсів
Відновлення міжнародного авіасполучення розпочнуть з чартерних рейсів
У Міністерстві інфраструктури України йде активне обговорення щодо відновлення міжнародного авіасполучення після послаблення карантинних заходів. Про це повідомила прес-секретар МІУ Оксана Герасимова.
Наразі йдуть перемовини за участю міністерства, Державіаслужби та українських авіаперевізників стосовно можливих дат та порядку відновлення міжнарожних авіарейсів.
"Перш за все мова йде про чартерні перевезення. Як тільки інша сторона нам підтвердить можливість організації подібних рейсів, ми зі свого боку все швидко владнаємо. Серед перших країн, до яких можуть бути організовано чартерні рейси, ми розглядаємо Туреччину, Єгипет та Грузію" - повідомила Оксана Герасимова.
Стосовно відновлення регулярного авіасполучення з країнами ЄС, при прийняті рішення головну роль відіграватиме фактор конкуренції з потужними європейськими перевізниками, які до того ще й отримали державну підтримку під час пандемії.
"Ми проти того, аби усіх українських пасажирів обслуговували іноземні перевізники, а українські авіакомпанії протягом року припинили своє існування" - додала прес-секретар МІУ.

Нагадаємо вчора німецька авіакомпанія Lufthansa оголосила про поновлення рейсів з Франкфурта до Києва, починаючи з 01 червня 2020. При цьому українська авіакомпанія МАУ скасувала можливість бронювання квитків на свої рейси до 01 липня 2020.
 
ПОДІЛИТИСЯ: