23.08.2019
Turkish Airlines додала до своєї мережі маршрутів Мехіко та Канкун
Turkish Airlines додала до своєї мережі маршрутів Мехіко та Канкун
Авіакомпанія Turkish Airlines, яка виконує рейси до більшої кількості країн у світі, ніж будь-яка інша авіакомпанія, продовжує розширювати свою мережу маршрутів. Флагманський авіаперевізник запустив регулярні рейси до Мехіко, другого за величиною міста Латинської Америки і столиці Мексики, і Канкуна, одного з найпопулярніших туристичних міст Центральної Америки.
Мехіко і Канкун стали вісімнадцятим і дев'ятнадцятим напрямками авіакомпанії Turkish Airlines на американських континентах. Починаючи з 21 серпня 2019 року рейси за маршрутом Стамбул-Мехіко-Канкун будуть виконуватися тричі на тиждень. Додавши Мексику, найбільшу країну Центральної Америки, до своєї великої мережі маршрутів, авіакомпанія Turkish Airlines тепер гарантує максимально широке охоплення всесвітніх напрямків з аеропорту «Стамбул».
Під час прес-конференції, що відбулася в Міжнародному аеропорту імені Беніто Хуареса міста Мехіко і була присвячена відкриттю маршруту до Мексики, голова правління і виконавчого комітету авіакомпанії Turkish Airlines Ількер Айджі заявив:
«Ми продовжуємо розширювати нашу мережу маршрутів відповідно до затвердженої стратегії росту. Додавши Балі до наших напрямків, ми раді додати ще два найважливіших міста Центральної Америки. Тепер наша авіакомпанія літає в 126 країн світу. Відтепер ми зможемо забезпечувати комфортні перельоти до Мехіко і Канкуна всім пасажирам авіакомпанії Turkish Airlines. Ми віримо, що нові маршрути зміцнять зв'язки між Туреччиною і Мексикою».
ПОДІЛИТИСЯ: