21.06.2020
Український уікенд Ryanair
Український уікенд Ryanair
Ірландський лоукост перевізник Ryanair відсьогодні частково відновлює свою українську мережу маршрутів.

Ще 12 червня бюджетна авіакомпанія №1 у Європі оголосила про 20 українських маршрутів, які запланувала відновити з 01 липня, а деякі з них - ще наприкінці червня. Загалом літній розклад перевізника наразі складається з 35 маршрутів з п'яти аеропортів України : 19 - з Борисполя, 7 - зі Львова, 6 - з Одеси, 2 - з Харкова та 1 - з Херсона.
Саме сьогодні, Ryanair відновлює свої операції до столичного аеропорту та виконає два іспанських рейси - з Мадрида та Барселони , перший з яких вже здійснив посадку об 11.22 за київським часом. Завтра авіакомпанія виконає рейс за ще одним відновленним маршрутом - з Берліна.
Незважаючи на той факт, що українські пасажири можуть скористатись цими рейсами з певними обмеженнями (наявність робочої чи студентської візи або посвідки на тимчасове проживання у країнах ЄС), факт відновлення рейсів найпотужнішою авіакомпанією Європи до України свідчить про те, що кордони ЄС все ж таки незабаром відкриються для нашої країни.

Окрім Ryanair, цього уікенда в Борисполі очікують ще на двох "нових" авіаперевізників : сьогодні свої рейси з Цюриха відновлює швейцарська SWISS, а завтра нарешті має відбутись рейс з Праги авіакомпанії CSA, яка неодноразово відкладала дату рестарту польотів до Києва та Одеси.
ПОДІЛИТИСЯ: