12.07.2021
Український десант висадився на Мадейрі
Український десант висадився на Мадейрі
Португальский острів Мадейра зустрів перший чартерний рейс з України - це сталось 12 липня , о 15.25 хвилин за місцевим часом літак авіакомпанії МАУ здійснив посадку в аеропорту міста Санта Круж.

Мадейра - острів, який розташований в Атлантичному океані та є автономною територією, що належить Португалії, відкрив "зелений коридор" для міжнародного туризма ще наприкінці квітня цього року. Але, зважаючи на закриті кордони країн ЄС для українських пасажирів, дістатись Мадейри стикувальими рейсами через європейські хаби було неможливо.

Але завдяки чартерній програмі на крилах МАУ, яка розпочалась 12 липня на замовлення туроператора "Феєрія", видовищний острів в Атлантиці став доступним для українців. Перші українські чартерні пасажири відлетіли до Мадейри на тиждень, а починаючи з 19 липня рейси виконуватимуться один раз на 10/11 днів на літаку Boeing 737-800NG.
Аби потрапити до Мадейри, українці мають заповнити електронну анкету здоров'я на сайті madeirasafe.com, а також надати підтверждення негативного ПЛР-тесту на Covid-19, який зроблено не раніше 72 годин до перетину кордону. Також є можливість пройти безкоштовне тестування по прибуттю до аеропорту Фуншал, але результати тестів туристи мають очікувати в самоізоляції.

За відсутності великої кількості альтернативних європейських курортів, попит на відпочинок на Мадейрі серед українців доволі високий. Це спонукало ще одну українську авіакомпанію SkyUp Airlines анонсувати початок виконання регулярних рейсів з Києва до Фуншалу, починаючи з 24 липня. Рейси виконуватимуться на літаках Boeing 737-800NG щосуботи. Також в планах перевізника збільшити частоту польотів до двох на тиждень.
Нагадаємо, що аеропорт на Мадейрі названо на честь легендарного португальського футболіста Кріштіану Роналду, який народився саме тут.
ПОДІЛИТИСЯ: