20.06.2022
Українські туроператори відновлюють чартерні програми
Українські туроператори відновлюють чартерні програми
Фото : Юра Танчин
Українські туроператори поступово відновлюють свій бізнес та навіть анонсують власні чартерні авіаційні програми.

Незважаючи на подовження бойових дій на території України , деякі українські туроператори намагаються підтримувати економіку країни та поступово відновлюють чартерні авіаційні програми на курорти, що раніше користувались популярністю серед українців. Через закритий авіаційний простір України для цивільних літаків, базовим аеропортом для виконання чартерних рейсів було обрано польський Люблін, а перевізником - українську авіакомпанію МАУ.
Відразу три українські туроператори анонсували свої чартерні рейси на крилах МАУ, починаючи з кінця червня.
- туроператор "Альф" розпочне свою чартерну програму до Чорногорії, аеропорт Тіват з 30 червня. Рейси виконуватимуться двічі на тиждень, по четвергах та неділях;
- туроператор "TPG" пропонує власний чартер до Албанії, аеропорт Тирана з 02 липня. Рейси виконуватимуться двічі на тиждень, по середах та суботах;
- туроператор "Феєрія" прагне відновити водночас два напрямки : з 05 липня рейси туроператора літатимуть до грецького острова Корфу, аеропорт Керкіра, а з 08 липня - до іспанської Барселони. Обидві чартерні програми виконуватимуться один раз на 11/12 днів.
На сайтах вказаних туроператорів , а також через уповноважені туристичні агенції, можливо придбати не лише туристичні пакети, але й квитки на чартерні рейси. Крім того, через географічну близкість, можливо комбінувати відпочинок в Чорногорії та Албанії або в Албанії та Корфу (паром).
Для зручності пасажирів, деякі туроператори пропонують автобусний рейс Київ-Люблін-Київ (із зупинками в інших українських містах), який доставлятиме пасажирів до польського аеропорту під відповідні чартерні авіарейси.
Нагадаємо, ще на початку червня туроператори запропонували українцям автобусні рейси з Києва та інших українських міст до популярних курортів. Станом на сьогодні можна скористатимь автобусними чартерами до Болгарії, Албанії, Чорногорії, Хорватії, Греції, Італії та Туреччини.
ПОДІЛИТИСЯ: