02.08.2021
Українські авіакомпанії відновлюють туристичні рейси до Європи
Українські авіакомпанії відновлюють туристичні рейси до Європи
Зважаючи на відкриття кордонів для туристичних подорожей країнами ЄС, українські авіакомпанії повертають деякі призупинені через пандемію регулярні маршрути.

Достеменно невідомо протягом якого періоду Україна протримається у "зеленому" списку країн ЄС,що дозволяє українцям подорожувати Європою (майже всіма країнами) з туристичною метою. Тим не менш, українські авіакомпанії, користуючись сприятливою ситуацією, відновлюють польоти за деякими туристичними європейськими напрямками, що були призупинені на час пандемії.

Найбільш активно відновлюють європейську мапу польотів у SkyUp Airlines. Відразу два французьких маршрути з Києва - до Парижу та Ніци анонсовано з кінця серпня : з 19 серпня, двічі на тиждень, літаки авіакомпаніїї літатимуть на Лазурове узбережжя, а з 20 серпня, тричі на тиждень, пасажири зможуть дістатися аеропорту Бове, що у 80 км від французької столиці.
Для в'їзду у країну дорослим і дітям віком від 12 років потрібно дотримуватися однієї з умов на вибір:
● мати сертифікат про повну вакцинацію однією з вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції. До їх числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Janssen/Johnson&Johnson (більше подробиць за посиланням)
● мати негативний ПЛР-тест, зроблений не менше ніж за 72 години до в'їзду або негативний експрес-тест на антиген, зроблений не більше ніж за 24 години до в'їзду.
Окрім Франції, український лоукост перевізник також відновлює відразу три маршрути з Києва до Іспанії : з 20 серпня авіакомпанія виконуватиме щотижневі рейси до Тенеріфе, з 21 серпня - двічі на тиждень до Барселони, а з 22 серпня - до Аліканте, також два рази на тиждень.
На відміну від Франції, умови перетину кордону Іспанії значно простіші - достатньо заповнити анкету на сайті МОЗ Іспанії або в додатку SpTH. Ані вакцинація , ані негативні тести на коронавірус українцям не потрібні.

Авіакомпанія МАУ, яка поступово відновлювала свої європейські маршрути навіть у період заборони туристичних подорожей для українців, додає сезонний маршрут з Києва до Франції : з 08 серпня, двічі на тиждень авіакомпанія літатиме в Ніцу.

Ще один український лоукостер - Bees Airlines - також не пасе задніх. В авіакомпанії вирішили розпочати польоти з Києва до Іспанії : 20 серпня перевізник розпочне виконувати рейси до Аліканте, двічі на тиждень.
ПОДІЛИТИСЯ: