26.02.2021
Українські авіакомпанії синхронно додають рейсів до Грузії
Українські авіакомпанії синхронно додають рейсів до Грузії
Після прийняття рішення щодо відкриття авіаційних кордонів Грузії для українців, авіакомпанії МАУ та SkyUp Airlines майже одночасно оголосили про збільшення кількості рейсів між країнами.

У вівторок, 24 лютого, влада Грузії прийняла рішення щодо відкриття з 1 березня цього року авіаційних кордонів для туристів, що прибуватимуть з деяких країн, в тому числі з України.

А вже сьогодні обидві авіакомпанії, що до початку пандемії виконували рейси між Україною та Грузією, оголосили про збільшення частоти рейсів та розширення географії польотів з українських аеропортів.

В прес-службі МАУ повідомили, що у зв'язку з відкриттям кордонів для іноземних туристів з 1 березня, авіакомпанія збільшує частоту польтів за маршрутом Київ-Тбілісі з двох до чотирьох рейсів на тиждень, а з 28 березня, початку літньої навігації - до п'яти щотижневих рейсів.

В SkyUp Airlines плани щодо грузинського напрямку ще більш оптимістичні : авіакомпанія планує виконувати рейси до двох грузинських міст з п'яти українських аеропортів.
з Києва :
- до Тбілісі - з 1 березня тричі на тиждень, з кінця березня - щоденно, з 29 травня - 10 разів на тиждень;
- до Батумі - з 4 квітня двічі на тиждень, з початку літа - щоденно.
зі Львова :
- до Тбілісі - з 28 квітня двічі на тиждень;
- до Батумі - з 29 квітня двічі на тиждень, з 1 червня - чотири рази на тиждень.
з Одеси :
- до Тбілісі - з 28 квітня двічі на тиждень;
- до Батумі - з 29 квітня двічі на тиждень, з 28 травня - чотири рази на тиждень.
з Харкова :
- до Тбілісі - з 27 квітня двічі на тиждень;
- до Батумі - з 28 квітня двічі на тиждень, з 28 травня - чотири рази на тиждень.
з Запоріжжя :
- до Батумі - з 29 травня тричі на тиждень
Нагадаємо, що станом на сьогодні Грузія вимагатиме від українців, що планують прибути до країни авіаційним шляхом, негативний результат ПЛР-тесту, що зроблений не раніше 72 годин до перетину кордону. Крім того, після 3 днів перебування у Грузії, українці майти пройти повторне тестування за власний рахунок.
ПОДІЛИТИСЯ: