20.04.2021
Українці літатимуть в межах країни дешевше
Українці літатимуть в межах країни дешевше
Фото : Юра Танчин
Кабінет міністрів має розробити законопроект щодо нульової ставки ПДВ на внутрішні авіаційні перевезення - про це повідомив Прем'єр Міністр під час наради - повідомляє прес-служба українського уряду.

Учасники наради розглянули запровадження нульової ставки ПДВ на внутрішні авіаційні рейси для українських авіаперевізників. На думку голови українського уряду це необхідно зробити заради пожвавлення українського туризма.
"Звільнення від оподаткування призведе до зменшення витрат та здешевлення авіаквитків на внутрішні рейси , отже вони стануть доступнішими для наших співгромадян, які зможуть швидко та безпечно подорожувати країною. Ці законодавчі зміни варто запровадити якомога швидше, аби вже цього діта збільшити туристичний потік в межах країни" - відмітив Денис Шмигаль.

За підсумками наради Прем'єр Міністр доручив Мінінфраструктури, Мінекономіки та Мінфіну провести необхіжну підготовчу роботу та терміново розробити відповідні зміни до закону.
Раніше на необхідністі скасування ПДВ для внутрішніх перевезеннь неодноразово наполягали українські авіакомпанії МАУ та SkyUp Airlines.
ПОДІЛИТИСЯ: