26.05.2020
Україна підтримала прагнення Туреччини щодо відновлення авіасполучення
Україна підтримала прагнення Туреччини щодо відновлення авіасполучення
Україна та Туреччина розпочали обговорення щодо відновлення авіаційного сполучення між країнами. Відкриття неба для пасажирів обох країн стало головною темою зустрічі уповноважених осіб , яка відбулась 25 травня в українському МЗС - повідомляє прес-служба зовнішньополітичного відомства України.

За підсумками зустрічі заступника міністра закордонних справ України Василя Боднаря та посла Турецької Республіки в Україні Ягмура Гюльдере було досягнуто домовленностей про початок процедур, пов'язаних з відновленням авіаційного сполучення між Україною та Туреччиною, а також процесу перемовин між компетентними органами влади обох країн стосовно туристичних подорожей.

Нагадаємо, що згідно плана Турецької Республіки, авіаційне сполучення з Україною має відновитись з 1 липня цього року. Мова йде не тільки про чартерне , але й про регулярне авіасполучення.
До початку пандемії коронавірусу регулярне сполучення між Україною та Туреччиною виконували авіакомпанія МАУ (з боку України), Turkish Airlines та Pegasus Airlines (обидві - з боку Туреччини). Також повідомлялось, що у травні дозвіл на виконання рейсів Київ - Стамбул отримала українська авіакомпанія SkyUp Airlines.
ПОДІЛИТИСЯ: