04.11.2019
Україна на World Travel Market London 2019
Україна на World Travel Market London 2019
У Лондоні розпочалась 40-а ювілейна виставка World Travel Market London 2019 - одна з найвпливовіших у світовій тревел індустрії. Відсьогодні протягом трьох днів представники туристичного бізнесу підбиватимуть підсумки року, обговорюватимуть сучасні тренди та найболючіши теми галузі і, звичайно, будуть ділитися ідеями та планувати майбутнє.
Україна цього року також серед учасників WTM London 2019 , причому відразу трьома стендами. Серед експозицій є стенд Міністерства економічного розвитку і торгівлі та сільського господарства, який об'єднав представників Львова, Харкова та Кривого Рогу (вперше) , а також Львівської області (вперше). Стенд UkraineWOW замовником якого є Управління туризма та промоцій КМДА, а консолідатором - Kyiv Tourism Assoсiation, презентує туристичні можливості Києва та Київської області. Також на WTM London 2019 є окремий стенд компанії Чорнобиль-тур.
Екс-очільник столичного туризма Антон Тараненко, який нині представляє інтереси Kyiv Tourism Association привітав всіх учасників , що презентують Україну, та побажав плідної роботи на World Travel Market London 2019.
Особливу подяку він висловив учасникам стенду UkraineWOW - Управлінню туризма та промоцій КМДА, Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської ОДА, компаніям Арктур, Pan Ukraine, Sputnik Kyiv, New Logic, Chernobyl Exclusive Tour, Adventure Tours in Ukraine, Kiy Avia, Satguru Travel і готелям 11 Mirrors та Greguar Hotel & Apartments.
"Вперше на міжнародній туристичній арені представлена Київщіни. І не тільки Чорнобилем. З нами на стенді Біла Церква туристична, Туристичний кластер Вишгород Буча, Парк Олександрія, М. Біла Церква. Все це стало можливим завдяки Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської ОДА та бажанню розбудовувати туризм в регіоні. Це початок і це гарний початок - зазначив пан ТараненкоТакож сьогодні дав декілька інтерв’ю про туристичний Київ. Зокрема Eurosport питав про те, чим туристи можуть зайнятися в Києві. Перш за все згадав про Київ Серф сіті, а також запросив всіх на наші марафони. Перший день done".
    
ПОДІЛИТИСЯ: