12.10.2021
Україна - ЄС : небо відкрито!
Україна - ЄС : небо відкрито!
12 жовтня , під час засідання самміту Україна - ЄС, що відбувається в Києві, нарешті підписано угоду про відкрите небо - повідомляють офіційні джерела українського уряду.

Незважаючи на те, що текст угоди про спільний авіацйний простір між Україною та Європейським Союзом було складено ще у 2003 році, його підисання відбулось лише сьогодні, через 8 років.
Верховний представник ЄС з іноземних питань та політики безпеки Жозел Боррель прокоментував цю важливу для української авіації подію : "Після підписання угоди сторони розпочнуть її негайну імплементацію , що означатиме необмежений дозвіл українським авіакомпаніям виконувати рейси до аеропортів країн ЄС, а європейським перевізникам - до України".

В подальшому європейські авіакомпанії також зможуть виконувати рейси між українськими аеропортами, а українські зможуть надавати послуги пасажирам в межах країн Європи.

Отримуючи дозвіл на виконання будь-яких рейсів до країн ЄС, українські авіакомпанії будуть зобов'язані дотримуватись стандартів безпеки європейських країн.

    
ПОДІЛИТИСЯ: