19.10.2020
У Запоріжжі відкрито новий термінал міжнародного аеропорту
У Запоріжжі відкрито новий термінал міжнародного аеропорту
Сьогодні в Запоріжжі відкрили новий термінал міжнародного аеропорту, а перший рейс символічно відлетів до столиці.

Як і очікувалось, 19 жовтня відкрито новий термінал аеропорту "Запоріжжя" (OZH), а першими 123 пасажирами, яким пощастило увійти в історію міста, стали власники квитків на рейс авіакомпанії SkyUp Airlines до аеропорту "Бориспіль". Літак Boeing 737-700, що виконував рейс PQ110 за маршрутом Запоріжжя - Київ, о 06.50 ранку відлетів до української столиці.

Протягом наступних двох днів в новому терміналі обслуговуватимуть виключно пасажирів внутрішніх авіарейсів, а починаючи з 21 жовтня тут розпочнуть надавати послуги й клієнтам міжнародних рейсів. Завдяки новому терміналу пропускна спроможність аеропорту "Запоріжжя" збільшилася до 400 осіб на годину.

Станом на сьогодні переважна більшість рейсів, що обслуговуються в аеропорту "Запоріжжя", чартерні за напрямками Туреччина та Єгипет. Також виконуються регулярні міжнародні та внутрішні рейси. До початку пандемії коронавірусу амбітні плани щодо Запоріжжя декларувала угорська лоукост авіакомпанія Wizz air. Наразі більшість своїх маршрутів авіакомпанія перенесла на березень-квітень 2021 року, але принаймні 3 напряки до аеропортів Польщі, згідно сайту перевізника, все ще плануються у грудні 2020 року.
 
ПОДІЛИТИСЯ: