06.06.2020
У Туреччині триває сертифікація готелів та ресторанів
У Туреччині триває сертифікація готелів та ресторанів
Починаючи з другої половини травня в Туреччині розпочато програму "Сертифікація здорового туризма", яку розроблено міжнародними органами аудиту та сертифікаціїї, а також Міністерством культури та туризма Турецької республіки - повідомляє місцеве видання Sabah.
В період з 20 по 31 травня близько 1500 готелів Туреччини подали заяви на участь у програмі, з них 483 представляють Середземноморський регіон (переважно провінція Анталія), трохи менше - 466 об'єктів з Мармурового моря та 257 - з Егейського (Мугла, Айдин та Ізмір). Вартість процедури коливається від 400 до 2600 турецьких лір (52 - 346 евро) на місяць та залежить від кількості готельних номерів.
Варто зазначити, що наявність сертифікату не є обов'язковою умовою для відновлення роботи готелю, об'єкти можуть обслуговувати гостей за відсутності цього документу, але дотримуватись вимог спеціального циркуляру, розробленого МВС Туреччини.
Перевірити наявність сертифіката у того чи іншого готелю можливо за посиланням на ресурс TGA - Turkey Tourism Promotion and Development Agency. Станом на сьогодні більшість сертифікатів для готелів та ресторанів знаходяться на етапі розгляду.
ПОДІЛИТИСЯ: