14.09.2019
У Стамбулі відбудеться фестиваль TEKNOFEST ISTANBUL
У Стамбулі відбудеться фестиваль TEKNOFEST ISTANBUL
17-22 вересня 2019 року в Стамбулі на території аеропорту ім. Ататюрка вдруге відбудеться Авіаційний, космічний та технологічний фестиваль TEKNOFEST ISTANBUL, організований Міністерством промисловості та технологій Туреччини і Фондом технологій Туреччини, за підтримки передових технологічних компаній, громадських організацій та університетів Туреччини.
Проведення такого фестивалю в Туреччині є ще одним доказом прогресу в галузі авіації та космічних технологій. TEKNOFEST ISTANBUL орієнтований на підвищення інтересу до галузі авіації, космосу та технологій серед молоді та пересічних громадян. Фестиваль є другим у світі найбільшим заходом у напрямку авіації, викликає велику зацікавленість професіоналів і аматорів, та минулого року зібрав більше ніж 550 тис. відвідувачів.
TEKNOFEST ISTANBUL представить нові розробки безпілотних систем, моделювання літаків, супутників, ракет, штучного інтелекту, систем синхронізації та регулювання.
Завдання фестивалю – сприяти становленню Туреччини як країни-виробника технологій, зацікавити молодих лідерів у розробці та виробництві нових технологій, сприяти усвідомленню важливості техніки та науки у суспільстві, збільшити кількість спеціалістів у розвитку науки та інженерії.
Цього року у TEKNOFEST 2019 планується проведення технологічних змагань у різних категоріях, серед яких розробка літаючих автомобілів, безпілотних підводних систем, штучного інтелекту, бойових безпілотників, моделей супутників, робототехніки тощо.
Відкриття фестивалю ТЕКNOFEST ISTANBUL планується за участі Президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана, а загальна кількість відвідувачів очікується на рівні одного мільйона осіб.
В рамках фестивалю можна буде безкоштовно відвідати авіаційні шоу, заходи та семінари, а також міжнародну виставку підприємництва.
Для отримання більш детальної інформації, звертайтеся на сайт фестивалю 
ПОДІЛИТИСЯ: