10.07.2020
У флоті AZUR air Ukraine ще один далекомагістральний літак
У флоті AZUR air Ukraine ще один далекомагістральний літак
Авіакомпанія AZUR air Ukraine отримала до свого повітряного флоту черговий далекомагістральний літак - їм став Boeing 757-300, бортовий номер UR-AZP - повідомляє прес-служба перевізника.

Сьогодні, 10 липня о 14:00, міжнародний аеропорт "Харків" буде урочисто зустрічати далекомагістральний літак Boeing 757-300, цей тип літака не експлуатувала ще жодна українська авіакомпанія.
"До сьогоднішнього дня Boeing 757-300 не був представлений на території України та не експлуатувався вітчизняними авіакомпаніями. Даний тип повітряного судна чудово зарекомендував себе в усьому світі як надійний та безпечний літак! Маючи місткість в 273 пасажири, він може здійснювати польоти на відстань до 6,5 тисячі кілометрів. Наша компанія буде здійснювати на ньому регулярні і чартерні рейси! І ми дуже сподіваємося, що безпека і комфорт цього літака завоює серця наших пасажирів" - коментує Карен Антонов, генеральний директор ТОВ "Авіакомпанія" Азур Ейр Україна ".
Літак прибув до України в новій лівреї після спеціалізованого технічного обслуговування, що виконується при передачі від одного оператора до іншого. Авіакомпанія AZUR air Ukraine здійснила також заміну салону літака, в рамках якої були встановлені нові пасажирські крісла.
В умовах активного розвитку авіакомпанії, новий літак дозволить значно розширити польотні програми, підвищити регулярність рейсів.

Нині флот авіакомпанії нараховує 7 літаків - 1 Boeing 757-300, 3 Boeing 767-300 та 3 Boeing 737-800, що виконують польоти з 5 міст України за 8 найпопулярнішим туристичним напрямками . Станом на сьогодні авіакомпанія надала послуги з перевезення близько 5 млн пасажирів.

Авіакомпанія «Азур Ейр Україна» - є лідером чартерних авіаперевезень України, яка обслуговує туристичні напрямки туроператора «Анекс Тур».
ПОДІЛИТИСЯ: