11.02.2021
У червні Wizz Air відкриє рейс з Бургаса до Києва
У червні Wizz Air відкриє рейс з Бургаса до Києва
Wizz Air оголосила про відкриття нової сезонної бази в Бургасі, авіакомпанія розмістить 1 літак Airbus A320 в аеропорту Бургаса на період з 10 червня по 12 вересня 2021 року - повідомляє прес-служба перевізника.

У зв'язку з відкриттям нової бази угорський лоукост перевізник повідомив про започаткування семи додаткових маршрутів до 7 країн, що виконуватимуться із Бургаса з червня 2021-го. Один із них – маршрут до Києва із першим рейсом, що запланований 11 червня.

Завдяки новому рейсу із Бургаса до Києва, котрий виконуватиметься тричі на тиждень, українські пасажири матимуть чудову можливість запланувати літню відпустку на березі Чорного моря, забронювавши квитки за цінами, що стартують від 849 грн.

Андраш Радо (Andras Rado), старший менеджер із корпоративних комунікацій Wizz Air, зазначив: «Я радий повідомити про створення тимчасової літньої бази в Бургасі, адже ми спостерігаємо попит по всій Європі на подорожі до чудового болгарського узбережжя під час літнього сезону . Сьогоднішнє оголошення є доказом нашого прагнення розвивати свою присутність в Болгарії та пропонувати ще більше доступних можливостей для подорожей з дотриманням найвищих санітарних стандартів. Наш авіапарк найсучасніших літаків, а також посилені заходи безпеки гарантують безпечність подорожі для мандрівників. Флот авіакомпанії є одним із наймолодших та економічно найефективніших флотів, що мають найменший вплив на навколишнє середовище у Європі. Я переконаний, що діяльність Wizz Air в Бургасі стимулюватиме економічний розвиток Болгарії та розвиток її туристичної галузі».
Нагадаємо, що незважаючи на заборону туристичних подорожей до країн ЄС для громадян більшості третіх країн, Болгарія разом з Хорватією влітку минулого року відкрила кордони для українців. 
ПОДІЛИТИСЯ: