20.08.2019
Турнір з міні-футболу Onlinebistro UTG Football Cup 2019 завершено
Турнір з міні-футболу Onlinebistro UTG Football Cup 2019 завершено
Протягом двох днів, 17-18 серпня, у столичному "Гідропарку" 14 кращих команд, що представляють туристичний та авіаційний бізнес України, з'ясовували найкращого у боротьбі за UTG Football Cup 2019.
25 запеклих двобоїв, 138 забитих м'ячів, та серія післяматчевих пенальті - все це спостерігали численні глядачи на трибунах "Міста Спорту". І, звичайно, як у будь-якому змаганні було визначено переможця. Ім вшосте стала команда Windrose, яка не залишила жодного сумніву щодо найсильнішої команди турніру : 6 перемог в 6 матчах, 35 забитих м'ячів та лише 1 пропущений.
Індивідуальними призами було нагороджено Дмитра Подуса - кращого бомбардиру турніра (Windrose) та Віталія Онищенко - кращого воротаря турніра (МАУ).
Окрім фіналістів, цього року призи та подарунки також отримали глядачі. Титульний спонсор турніру, компанія Onlinebistro надала 3 сертифікати на суму 3000 грн на придбання будь-яких туристичних послуг на сайті компанії, а організатор турніру , Українська Туристична Газета, подарувала передплату на видання тим глядачам, чий номер було визнано виграшним під час лотереї. А головним призом став авіаквиток до Бодрума від авіакмопанії Turkish Airlines. 
UTG Football Cup став бажаним та очікуваним турніром, нейтральним спортивним майданчиком для патрнерів та конкурентів по бізнесу, а також для друзів, які щорік збираються аби позмагатись за трофей.
До зустрічі у новому сезоні та на UTG Football Cup 2020 !!!
ПОДІЛИТИСЯ: