21.06.2020
Turkish Airlines відкриє українцям Америку
Turkish Airlines відкриє українцям Америку
Відновлення авіарейсів Turkish Airlines до трьох українських аеропортів - це не тільки можливість відвідати славетне місто Стамбул, але й єдина на сьогодні можливість для громадян України потрапити до США.

Незважаючи на поступове відновлення міжнародного регулярного авіасполучення та початок польотів до України європейських авіакомпаній Lufthansa, KLM та SWISS, що мають розгалужену мережу маршрутів до Північно-Американського континенту, українці не мають можливості скористатися цією нагодою. Про це на своїй офіційнй сторінці у Facebook нагадує Посольство США в Україні :
"Під час подорожі до США, транзит через певні країни, куди відносяться країни Шенгенської зони, Великобританія, Ірландія, Китай, Іран чи Бразилія, наразі заборонений для більшості іноземців з візами".
Отже, починаючи з 01 липня, відколи Turkish Airlines знов полетять до Києва, Одеси та Львова, громадяни України, що мають дійсні американські візи типу B1/B2 зможуть скористатись частково відновленою мережею Північно-Американських маршрутів турецького перевізника зі стикуванням в аеропорту Стамбула.

Станом на 21 червня, флагманський турецький перевізник пропонує наступні маршрути до США та Канади :

- Чикаго , 3 рейси на тиждень, з 19 червня;
- Хьюстон, 3 рейси на тиждень, з 25 червня;
- Лос-Анжелес, 3 рейси на тиждень, з 24 червня;
- Нью Йорк, 5 рейсів на тиждень, з 01 липня;
- Майямі , 3 рейси на тиждень, з 22 червня;
- Монреаль, 3 рейси на тиждень, з 14 липня;
- Торонто, 4 рейси на тиждень, з 01 червня;
- Сан-Франциско, 3 рейси на тиждень, з 15 липня;
- Вашингтон DC, 3 рейси на тиждень, з 19 червня.

Також нагадаємо, що на рейсах між Києвом та Стамбулом Turkish Airlines планує використовувати свій новий літак Boeing 787 Dreamliner.

Раніше повідомлялось, що авіакомпанія МАУ, яка до початку пандемії COVID-19 виконувала прямі рейси між Києвом та США (Нью Йорк) і Канадою (Торонто), перенесла їх відновлення щонайменше до кінця квітня 2021 року.
ПОДІЛИТИСЯ: