12.01.2021
Turkish Airlines пропонує акційні квитки на більшість напрямків
Turkish Airlines пропонує акційні квитки на більшість напрямків
Флагманський турецький авіаперевізник Turkish Airlines надасть знижку у 40% на квитки за більшістю своїх міжнародних рейсів - йдеться у сьогоднішньому релізі авіакомпанії.

Turkish Airlines пропонує пасажирам скористатись унікальною можливістю придбати квитки в економічному або бізнес класі зі знижкою у 40% (додаткові збори сплачуються у повному обсязі) та подорожувати світом.

Акція діє в період з 13 по 15 січня поточного року, а період подорожі обмежується датами з 01 квітня по 31 грудня 2021.

Окрім спеціального тарифа на квитки, авіакомпанія дозволить безкоштовно перенести дату вильоту , якщо плани пасажира змінились. Щодо випадків скасування квитка та повернення коштів, наразі діятимуть правила перевізника щодо застосованого типу тарифа.

Акційна пропозиція не розповсюджується на рейси Turkish Airlines до/з аеропорту Ерджан (Північний Кіпр), а також материкового Китаю (Пекін, Гуанжоу, Шанхай та Cіань)

Нагадаємо, що згідно затверджених карантинних правил, на транзитних пасажирів, що прямують рейсами Turkish Airlines до третіх країн, не розповсюджується правило щодо ПЦР-тестування, якщо країна призначення не вимагає тестів.

ПОДІЛИТИСЯ: