14.11.2019
Turkish Airlines : 20 років у китайському небі
Turkish Airlines : 20 років у китайському небі
Вперше авіакомпанія Turkish Airlines запустила рейси до Китаю в 1999 році. Першим напрямком у Китаї став Пекін, а тепер, 20 років потому, флагманський авіаперевізник запускає рейси до Сіаня, який стане четвертим напрямком після Пекіна, Шанхая і Гуанчжоу.
Угоду про початок польотів до Сіаня було досягнуто 5 листопада 2019 року на зустрічі між Головою правління і виконавчого комітету Turkish Airlines Ількером Айджі та Секретарем комітету партії провінції Шеньсі Ху Хепінгом.
Початок польотів запланований на кінець 2019 року, тому на початковому етапі рейси до Сіаня будуть виконуватися тричі на тиждень. А з початком літнього розкладу польотів 2020 їхня кількість буде поступово збільшуватися. Із запуском рейсів до Сіаня загальна кількість рейсів авіакомпанії Turkish Airlines до Китаю зросте до 24 рейсів на тиждень.
Голова правління і виконавчого комітету Turkish Airlines Ількер Айджі про рейси флагманського авіаперевізника до Сіаня:
«Ми очікуємо, що рейси до Сіаня сприятимуть зміцненню туристичних, торгових, культурних та економічних зв'язків між нашими країнами. Я вважаю, що побудований нами транспортний міст сприятиме сприятливим змінам у суспільствах обох країн, чиї відносини сягають корінням глибоко в історію».
ПОДІЛИТИСЯ: