26.11.2019
Турецька Atlas Global разом з українською дочкою припинили виконання польотів
Турецька Atlas Global разом з українською дочкою припинили виконання польотів
Турецька авіакомпанія Atlas Global оголосила про зупинку польотів в період з 26 листопада по 21 грудня поточного року у зв'язку з фінансовими проблемами. Про це йдеться у заяві перевізника, яку було опубліковано авіаційним порталом airporthaber.com.
Серед головних причин, що спричинили зниження попиту на авіаперевезення, фінансові проблеми і, як наслідок, призупинку польтів, в авіакомпанії вважають терористичні атаки 2015-2016 років, девальвацію курсу турецької ліри та зростання операційних видатків перевізника після переїзду в аеропорту ім.Ататюрка в новий аеропорт "Стамбул".
До 15 грудня авіакомпанія має прийняти рішення щодо квитків, які були придбані пасажирами на рейсі, що будуть відмінені. Про процедуру повернення коштів буде додатково оголошего на сайті Atlas Global 16 грудня.
Також до цієї дати продаж авіаквитків на будь-які рейси авіакомпанії буде закрито. 
В Україні турецький перевізник представлений дочірньою авіакомпанією Atlasjet Ukraine, яка виконувала регулярні рейси за маршрутом Одеса - Стамбул. Ці рейси також відмінено, починаючи з 26 листопада.  
 
Авіакомпанію Atlas Global було засновано у 2001 році, зі штаб-квартирою у Стамбулі. На момент призупинки польотів флот авіакомпанії складався з 18 літаків, мережа машрутів - з 24 напрямків.
 
ПОДІЛИТИСЯ: