25.12.2020
Туреччина запроваджує ПЛР-тести для всіх подорожуючих
Туреччина запроваджує ПЛР-тести для всіх подорожуючих
Влада Туреччини вдалась до карантинних обмежень для пасажирів, які прибуватимуть до країни, починаючи з 00:00 30 грудня за місцевим часом - повідомляють турецькі ЗМІ.

Рішення МОЗ Турецької Республіки щодо обов'язкового ПЛР - тестування всіх , хто перетинатиме кордон країни, з'явилось напередодні, 25 грудня. Зважаючи на зростання кількості хворих на Covid-19 та суттєві карантинні обмеження в країні, цей крок був прогнозованим, але став несподіваним сюрпризом для тих, хто планував святкування Різдва та Нового Року в Туреччині.

Отже, нові карантинні заходи передбачають, що всі пасажири у віці від 6 років, які подорожуватимуть до Туреччини, починаючи з 00.00 30 грудня за місцевим часом , мають надати підтверждення негативного ПЛР-тесту, що зроблений не раніше 72 годин до перетину кордону, а результат перекладено на англійську.
Необхідність надати негативний результат ПЛР-тесту стосуватиметься також й трансферних пасажирів, що подорожують рейсами до інших країн через аеропорти Туреччини. У разі відсутності тесту, пасажирам буде відмовлено у перевезенні навіть якщо країна призначення не вимагає тестування .

В МОЗ Туреччини також повідомили, що запроваджені обмеження, що мають уповільнити розповсюдження коронавірусної інфекції, діятимуть до 01 березня 2021, якщо інших термін не буде передбачений уповноваженими органами країни.
Нагадаємо, що тиждень тому, Туреччина потрапила до переліку країн "червоної" зони українського МОЗ. Також рішенням уряду Туреччини в період з 21.00 31 грудня 2020 до 05.00 04 січня в країні буде запроваджена комендантська година, а протягом вихідних днів не працюватимуть гірськолижні траси на місцевих курортах.
ПОДІЛИТИСЯ: