06.10.2020
Туреччина визначила кращих : у першій трійці геть знайомі обличчя
Туреччина визначила кращих : у першій трійці геть знайомі обличчя
Аналітичне агентство Туреччини Turizmdatabank оприлюднило підсумки туристичного сезону в провінції Анталія - головному туристичному центрі країни.

Згідно дослідження, ANEX Tourism Group повернув собі позиції лідера з обслуговування іноземних туристів за підсумками 9 місяців 2020 року. Загалом, за даними Міністерства культури та туризма Туреччини через пандемію коронавірусу кількість "пакетних" туристів, що прибувають до Анталії через туроператорів, цього року знизилась на 83% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року та становила приблизно 2 мільйони.

При цьому перше місце за обсягом іноземних туристів посіла компанія ANEX Tourism Group з часткою ринку 15,8% або 315 тис. туристів, що на 75,8% менше ніж торік. Минулорічний лідер , компанія TUI Group , за підсумками 9 місяців поточного року змістилась на другу сходинку з показником 14,7% або 294 тис. туристів, що майже на 82% менше, ніж у 2019 році. Замикає чільну трійку OTI Group (Odeon) з 13,8% частки ринку або 276 тис. туристів, що на 77,3% гірше за показник минулого року. Отже, провідна трійка туркомпаній не змінилась в порівннянні з минулим роком, але визначився новий лідер.

Нагадаємо, що свій перший мільйон туристів у 2020 році Анталія святкувала 19 серпня. Отже, у разі подовження курортного сезону щонайменше до кінця листопада, найпопулярніша серед туристів провінція Туреччини має шанс значно поліпшити свій показник за підсумками всього року.
ПОДІЛИТИСЯ: