12.05.2020
Туреччина вимагатиме від пасажирів маски та рукавички
Туреччина вимагатиме від пасажирів маски та рукавички
Головне Управління цивільної авіації Турецької Республіки оголосило перелік заходів епідеміологічної безпеки, які будуть запроваджені в усіх аеропортах країни, починаючи з 28 травня, коли заплановано відновити внутрішнє авіаційне сполучення. 
Зокрема, всі пасажири будуть зобов'язані носити захисні маски та рукавички - в іншому випадку їх не пускатимуть до терміналу. Крім цього, до будівлі аеропорту  потраплятимуть виключно пасажири : проводжаючі та зустрічаючі залишатимуться за межами терміналів. 
Цими заходами також запроваджуються нові вимоги до ручної поклажі : дозволятиметься взяти з собою лише рідину об'ємом до 100 мл з високим вмістом спирту в якості дезінфікуючого засобу, засоби для догляду за дитиною, ноутбук та жіночу сімку.
При пересуванні терміналами, пасажири мають дотримуватись соціальної дистанції, в тому числі під час проходження передпольотних процедур та еміграційного контролю. Температурний скринінг забезпечуватимуть за допомогою тепловізерів у паспортній та транзитній зонах. Також на підлозі використовуватимуть спеціальні килимки з дезінфікуючим розчином.  
Їжа та напої пропонуватимуться у food-зонах в індивідуальній упаковці, також буде застосовано безконтактна система сплати.
Кількість пасажирів у приміщенні буде постійно пеевірятись за допомогою сенсорних камер, а служба безпеки аеропорту отримуватиме повідомлення у разі перевищення встановленої кількісті пасажирів. В цьому випадку співробітники аеропорту вимагатимуть дотримання необхідної дистанції між пасажирами.  


ПОДІЛИТИСЯ: